top of page

Hiiumaa Vabakooli koduõpe on ainulaadne

Meie peamine eesmärk on teha koduõpe lihtsaks ja kättesaadavaks.

 

Me teame omast kogemusest, kui keeruline võib olla lapsevanemana navigeerida koduõppes. Seetõttu usume, et koduõpe peab olema juhendatud ja  lapsevanem igal sammul toetatud.​

 

Hiiumaa Vabakooli kvalifitseeritud õpetajad, koordinaatorid, õppeplatvorm ning lastevanemate kogukond moodustavad ühtse terviku, mis aitavad õppimise teha põnevaks ja tähendusrikkaks nii lapsele kui ka lapsevanemale.

11afe9d9006e4618b9b37e93073abbc8_large.jpeg

Juhendatud koduõpe

329572460_5833350970052981_1652295296293146233_n.jpg

Teeme individuaalse õppekava loomise lihtsaks!

Individuaalse õppekava koostamine on üks olulisemaid samme koduõppes. Anname Sulle kõik vajalikud teadmised ning tööriistad, et koostada tõhus individuaalne õppekava, mis sobib nii lapsevanemale kui ka lapsele.

bg_p_large.png

Vastuvõtt

2023/2024. õppeaastast pakume võimalust õppida vanema soovil koduõppel. Koduõppele võetakse vastu õpilasi lapsevanema avalduse ning perevestluse alusel.

 

Esimesel õppeaastal ootame koduõppesse 1.-6. klassi õpilasi.

Frame 11.png

Sa ei ole üksi!

Oleme loonud virtuaalse kogukonna, mille moodustavad lapsevanemad, õpetajad ja teised koduõppijad, kes jagavad sinuga sarnaseid huve ja eesmärke. Selles keskkonnas on võimalik jagada mõtteid, teadmisi ja kogemusi kogukonnaga ning saada teiste kogemustest inspiratsiooni.

bg õppeplatvorm.jpg

Õppeplatvorm

Pakume kvaliteetseid ja selgeid õppevideoid ning -materjale, mis tutvustavad aineid ja teemasid ning pakuvad lahendusi selleks, kuidas neid õpetada. 

 

Lisaks on meil "nutikate lahenduste" alavaldkond, kus pakume õpilastele ja lapsevanematele teadmisi ja tööriistu, mis aitavad õppimist korraldada ja lihtsustada.

315891580_858287595172119_1756744755016959411_n.jpg

Õpime kõik koos!

Koduõpe ei ole mõeldud ainult lastele, vaid ka lapsevanematele. Meie eesmärk on toetada ka lapsevanemate isiklikku arengut. Korraldame regulaarselt videokoosolekuid lapsevanematele, kus arutame erinevaid teemasid. Siit mõned näited:

  • üldised teemad, mis puudutavad koduõpet;

  • kuidas teha koduõpet mitmekesisemaks;

  • kuidas rakendada huviringide ja huvikoolide külastamist individuaalses õppekavas;

  • teiste perede koduõppe kogemused;

  • külalisesinejad huvitavate teemadega.

bg_p_large.png

Koduõppe maksumus

ERIPAKKUMINE: Esimesele 15 kiiremale registreerujale esimese õppeaasta õppemaks -30%

JUHENDATUD KODUÕPE - €99 kuus. Mitmelapselise pere puhul iga järgnev laps 49 eurot kuus. Annab ligipääsu koordinaatorile, individuaalse õppekava  koostamise kursusele, koduõppe platvormile ning virtuaalsele kogukonnale.

ISESEISEV ÕPE - 49 eurot kuus. Annab ligipääsu koduõppe platvormile ning virtuaalsele kogukonnale.

bg_p_large.png
Koduõppe koordinaator
Anneli 1.png

Anneli Solntsev

bg_g.png

"Koduõpe on mulle oluline, kuna kaks minu last olid koduõppel ja kirjutasin sellel teemal ka magistritöö. Koostöös Hiiumaa Vabakooliga oleme loonud koduõppe programmi, mis toetab eelkõige lapsevanemaid ning muudab koduõppe lihtsaks!

Meie eesmärk on inspireerida lapsevanemaid, läbi virtuaalse kogukonna ja õppeplatvormi, andma lastele vajalikud teadmised ja oskused tänapäeva ühiskonnas edukaks toimetulekuks. Oleme uhked, et aitame kaasa koduõppe populaarsuse kasvule Eesti hariduses ning aitame peredel leida sobivaima õppimisviisi lastele."

bg_g.png

Avaldus juhendatud koduõppele

Aitäh esitamast! Võtame peatselt sinuga ühendust!

bottom of page